SKI AREÁL MENDL SKI BŘESTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Desná - Černá Říčka

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Desná - Černá Říčka je pro vás to pravé. Areál se nachází v Jizerských horách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází jeden vlek a jedno lano. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte horkou čokoládu nebo uzená cigára. Středisko sousedí s Kořenov - Rejdice.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Areál má pár much. Chybí nám zde především koplexní služby. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 60%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
17°C
14°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
26°C
15°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C