SKI AREÁL MENDL SKI BŘESTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Petříkovice - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Petříkovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete trojici vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete párek v rohlíku či hamburger. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Určitě navštivte Hospital Kuks, který se nachází pouze 24km daleko.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Chybí nám zde především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 66%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Čtěte také: Zimní středisko Petříkovice Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
17°C
14°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
26°C
15°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C