SKI AREÁL MENDL SKI BŘESTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Kunčice - velké zlepšení

Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Kunčice a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v pohoří Kralického Dněžníku a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále můžete využít trojici vleků. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete kofolu či kofolu.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Klášterní kostel. Stojí za vidění.

Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 72% prostě dát nemůžeme.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 28.11.

°C
°C
Úterý
29.11.2022

°C
°C
Středa
30.11.2022

°C
°C
Čtvrtek
1.12.2022

°C
°C