SKI AREÁL MENDL SKI BŘESTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Kraličák

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Kraličák. Areál se nachází v pohoří Kralického Dněžníku a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu najdete 8 vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Úprava svahu probíhá denně. Pokud chcete naučit své ratolesti základní lyžařský postoj, přijde vám vybavení tohoto střediska vhod. Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu se nachází snowpark. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete hamburger nebo hamburger.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Zábřeh.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Oceňujeme především koplexní služby. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 67%.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
17°C
14°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
26°C
15°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C