SKI AREÁL MENDL SKI BŘESTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Radvanice ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Radvanice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jestřebích horách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází dvojice vleků a lano pro děti. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší zelňačku či kulajdu.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Je vidět, že provozovatel se snaží. 70% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

Čtěte také: Radvanice - velké zlepšení

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
17°C
14°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
26°C
15°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C