SKI AREÁL MENDL SKI BŘESTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Svoboda nad Úpou - ideální pro snowboardisty

Lyžujete rádi? Vyzkoušejte Ski areál Svoboda nad Úpou! Areál se nachází v Krkonoších nedaleko města Trutnov a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nouze nebude.

V areálu najdete trojici vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Svah je upravován denně. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Smůla, zde jej nehledejte. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. smažený sýr nebo horkou čokoládu. Do areálu můžete jet také skibusem.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 70%. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Chtěli byste vyrazit na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Vadí Vám to? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
17°C
14°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
26°C
15°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C