SKI AREÁL MENDL SKI BŘESTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Kubiška

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Vyzkoušejte Ski areál Kubiška! Areál se nachází v Beskydech poblíž města Frenštát pod Radhoštěm .

V areálu se nachází jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowboarďáky ale nepotěší absence snowparku. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Ochutnat můžete smažák a hamburger.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Areál nic zásadního nechybí. 74% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
17°C
14°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
26°C
15°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C