SKI AREÁL MENDL SKI BŘESTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Severka

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Severka! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete trojici vleků. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. V areálu se nachází snowpark. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete hamburger a česnečku. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus. Středisko sousedí s Horní Lomná - Přelač.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 67%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Čtěte také: Severka - ideální pro rodiny s dětmi

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 20.1.
Polojasno
3°C
-3°C
Pátek
21.1.2022
Polojasno
1°C
-5°C
Sobota
22.1.2022
Skoro jasno
2°C
-1°C
Neděle
23.1.2022
Polojasno
3°C
-2°C