SKI AREÁL MENDL SKI BŘESTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Hora Svaté Kateřiny - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Hora Svaté Kateřiny a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách.

Ve středisku najdete jeden vlek. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Rolba vyjíždí na svah podle potřeby. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. řízečky a párek v rohlíku.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Zoopark Chomutov se nachází pouze 15km daleko. Jen doufat, že se všechna jejich zvířata naukládají k zimnímu spánku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Závažných nedostatků je zde hodně. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 46%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Nechcete se s tím smířit? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 28.11.

°C
°C
Úterý
29.11.2022

°C
°C
Středa
30.11.2022

°C
°C
Čtvrtek
1.12.2022

°C
°C