SKI AREÁL MENDL SKI BŘESTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Hora Svaté Kateřiny - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Hora Svaté Kateřiny a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách.

Ve středisku najdete jeden vlek. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Rolba vyjíždí na svah podle potřeby. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. řízečky a párek v rohlíku.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Zoopark Chomutov se nachází pouze 15km daleko. Jen doufat, že se všechna jejich zvířata naukládají k zimnímu spánku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Závažných nedostatků je zde hodně. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 46%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Nechcete se s tím smířit? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
17°C
14°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
26°C
15°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C