SKI AREÁL MENDL SKI BŘESTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Polanka - Písek u Jablunkova se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Vyzkoušejte Ski areál Polanka - Písek u Jablunkova! Areál se nachází v Beskydech poblíž města Jablunkov a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nouze nebude.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Areál má pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Pokud máte děti, které zde budou stát na lyžích poprvé, počítejte s tím, že areál pro ně příliš dobře vybaven není. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky. Zde si jich ale příliš neužijí, snowpark zde bohužel není. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete smažený sýr či gulášek.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Je vidět, že provozovatel se snaží. 51% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
17°C
14°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
26°C
15°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C