SKI AREÁL MENDL SKI BŘESTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Visalaje - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Visalaje a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech.

V areálu můžete využít dvojici vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován denně. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete česnečku či česnečku. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Lysá hora.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 58%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
17°C
14°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
26°C
15°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C