SKI AREÁL MENDL SKI BŘESTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Petříkov - Kaste + Relax

Milujete snowboarding? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Petříkov - Kaste + Relax je pro vás to pravé. Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je 6 sedačkových lanovek. a jedno lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Úprava svahu probíhá denně. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte párek v rohlíku či horkou čokoládu. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Vlastivědné muzeum v Šumperku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Chybí nám zde především koplexní služby. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 73%.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 28.11.

°C
°C
Úterý
29.11.2022

°C
°C
Středa
30.11.2022

°C
°C
Čtvrtek
1.12.2022

°C
°C