SKI AREÁL MENDL SKI BŘESTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zimní středisko Kraličák

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Kraličák.

Zimní středisko Desná - Černá Říčka

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Desná - Černá Říčka je pro vás to pravé.

Lysá hora - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Lysá hora.

Kašperské Hory - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Kašperské Hory a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Radvanice ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Radvanice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kam vyrazit na horský pobyt

Do Česka se blíží zima. Lidé se začínají poohlížet po zimních dovolených. Kam ale v zimě vyrazit? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Zimní středisko Luisino údolí - Dolní Dvůr

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Luisino údolí - Dolní Dvůr a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Železná Ruda - Nad nádražím

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Železná Ruda - Nad nádražím a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kunčice - velké zlepšení

Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Kunčice a užijte si zimní radovánky naplno!

Petříkovice - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Petříkovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Vurmovka se zajet určitě vyplatí

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Vurmovka a užijte si zimní radovánky naplno!

Mikulčin Vrch - ideální pro snowboardisty

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Mikulčin Vrch.

Areál Oáza – Loučná nad Desnou ostudu neudělal

Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Oáza – Loučná nad Desnou.

Zimní středisko Petříkov - Kaste + Relax

Milujete snowboarding? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Petříkov - Kaste + Relax je pro vás to pravé.

Areál Olešnice - Hartman ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Olešnice - Hartman.

Čeřínek - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Čeřínek a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Visalaje - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Visalaje a užijte si zimní radovánky naplno!

Bude zima, bude mráz

Plánujete zimní dovolenou? Hledáte informace? Vyzkoušejte kvalitu od českých výrobců. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Některé české firmy si jsou dokonce tak jisté kvalitou svých výrobků, že nabízejí zákazníkům nadstandardní tříletou záruku.

Do ski areálu Polanka - Písek u Jablunkova se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Vyzkoušejte Polanka - Písek u Jablunkova!

Kladky - ideální pro rodiny s dětmi

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kladky.

Hora Svaté Kateřiny - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Hora Svaté Kateřiny a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Klíny se zajet určitě vyplatí

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Klíny a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Severka

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Severka!

Zimní středisko Kubiška

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Vyzkoušejte Kubiška!

Svoboda nad Úpou - ideální pro snowboardisty

Lyžujete rádi? Vyzkoušejte Svoboda nad Úpou!

Cyklovýlety v okolí Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je místem, které mnozí cyklisté, ale i turisté a vodáci považují za výchozí bod pro jejich výletní cíle. V jeho okolí je možné objevit tolik překrásných míst, že se sem lidé rádi navrací. Nejlákavější jsou pro zdejší návštěvníky hlavně cyklostezky. Okolí Veselí nad Lužnicí je jimi doslova protkáno a cyklistická dovolená může být velice pestrá, a to dokonce nad očekávání. Chtěli bychom Vám touto cestou nabídnout některé cyklostezky, co za shlédnutí určitě stojí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 24.9.
částečně oblačno
17°C
14°C
Pondělí
25.9.2023
pěkně
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
26°C
15°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C